Sandane Turn og Idrettslag

Resultat søndag 5. mars 2017

Resultat søndag 5. mars 2017
              Resultat
Kamp nr TID BANE KLASSE AVD. LAG LAG H B
1 10.00 1 G 14 1 Lærdal Tambarskjelvar 1 1
2 10.00 2 G 14 2 Vik Sandane 1 4
3 10.00 3 G 14 2 Gaular Jotun 0 3
4 10.15 1 J 14 1 Kaupanger Tambarskjelvar 0 1
5 10.15 2 J 14 2 Førde 2 Hornindal 0 3
6 10.15 3 J 14 3 Eikefjord Førde 1 2 2
7 10.30 1 G 14 2 Gaular Stryn 1 0
8 10.30 2 G 14 1 Florø Sogndal 0 2
9 10.30 3 G 14 1 Tambarskjelvar Skavøypoll 1 1
10 10.45 1 J 14 1 Stryn Årdalstangen 3 0
11 10.45 2 J 14 2 Sandane Hafslo 2 2
12 10.45 3 J 14 3 Eid Vik 1 2
13 11.00 1 G 14 2 Vik Jotun 1 1
14 11.00 2 G 14 2 Sandane Gaular 1 1
15 11.00 3 G 14 1 Lærdal Florø 1 1
16 11.15 1 J 14 3 Vik Eikefjord 4 2
17 11.15 2 J 14 2 Hafslo Førde 2 1 3
18 11.15 3 J 14 1 Årdalstangen Kaupanger 0 3
19 11.30 1 G 14 2 Stryn Vik 1 0
20 11.30 2 G 14 1 Skavøypoll Florø 4 2
21 11.30 3 G 14 1 Sogndal Tambarskjelvar 2 0
22 11.45 1 J 14 3 Førde 1 Eid 3 0
23 11.45 2 J 14 2 Hornindal Sandane 0 2
24 11.45 3 J 14 1 Tambarskjelvar Stryn 0 0
25 12.00 1 G 14 1 Sogndal Lærdal 1 0
26 12.00 2 G 14 2 Jotun Sandane 1 1
27 12.00 3 G 14 2 Vik Gaular 0 1
28 12.15 1 J 14 1 Stryn Kaupanger 6 0
29 12.15 2 J 14 3 Førde 1 Vik 0 2
30 12.15 3 J 14 2 Førde 2 Sandane 2 2
31 12.30 1 G 14 1 Florø Tambarskjelvar 1 0
32 12.30 2 G 14 1 Skavøypoll Lærdal 3 0
33 12.30 3 G 14 2 Sandane Stryn 0 2
34 12.45 1 J 14 1 Årdalstangen Tambarskjelvar 0 1
35 12.45 2 J 14 3 Eid Eikefjord 0 2
36 12.45 3 J 14 2 Hafslo Hornindal 1 0
37 13.00 1 G 16 1 Vik Førde 0 2
38 13.00 2 G 14 2 Jotun Stryn 0 3
39 13.00 3 G 14 1 Skavøypoll Sogndal 1 2
40 13.15 1 G 16 2 Florø Jølster 0 0
41 13.15 2 J 14 Semifinale Stryn Sandane 7

6

42 13.15 3 J 14 Semifinale Vik Tambarskjelvar 1

0

43 13.30 1 G 16 1 Jotun Sandane 0 0
44 13.30 2 G 14 Semifinale Sogndal Gaular 0 3
45 13.30 3 G 14 Semifinale Stryn Skavøypoll 2

1

46 13.45 1 G 16 2 Sogndal Stryn 0 4
47 13.45 2 G 16 2 Syril Florø 0 2
48 13.45 3 G 16 1 Eid Vik 0 1
49 14.00 1 G 16 1 Førde Jotun 2 0
50 14.00 2 J 14 Bronsefinale Sandane Tambarskjelvar 3 1
51 14.00 3 J 14 Finale Stryn Vik 1

0

52 14.15 1 G 16 2 Jølster Sogndal 1 0
53 14.15 2 G 14 Bronsefinale Sogndal Skavøypoll 0 3
54 14.15 3 G 14 Finale Gaular Stryn 0 2
55 14.30 1 G 16 2 Stryn Syril 2 0
56 14.30 2 G 16 1 Sandane Eid 1 2
57 14.30 3 G 16 1 Vik Jotun 1 5
58 14.45 1 J 16 2 Kaupanger Eid 0 3
59 14.45 2 J 16 1 Syril Førde 1 1
60 14.45 3 G 16 2 Florø Sogndal 3 0
61 15.00 1 G 16 1 Førde Eid 0 0
62 15.00 2 G 16 1 Sandane Vik 7 0
63 15.00 3 G 16 2 Jølster Syril 5 3
64 15.15 1 G 16 2 Stryn Florø 1 1
65 15.15 2 J 16 2 AHIL Stryn 2 0
66 15.15 3 J 16 1 Jotun Dale 4 1
67 15.30 1 J 19 1 Sandane 1 Stryn 2 2 0
68 15.30 2 G 16 2 Syril Sogndal 0 3
69 15.30 3 G 16 1 Sandane Førde 2 4
70 15.45 1 J 19 1 Førde 1 Dale 0 0
71 15.45 2 J 19 2 Balestrand Førde 2 1 2
72 15.45 3 G 16 2 Stryn Jølster 2 2
73 16.00 1 J 16 1 Førde Jotun 3 0
74 16.00 2 J 19 2 Stryn 1 Vik 2 0
75 16.00 3 G 16 1 Eid Jotun 1 3
76 16.15 1 J 16 1 Dale Syril 1 1
77 16.15 2 J 16 2 Stryn Kaupanger 0 1
78 16.15 3 J 16 2 Eid AHIL 2 0
79 16.30 1 J 19 1 Jotun Sandane 1 0 1
80 16.30 2 G 16 Semifinale Førde Florø 1 0
81 16.30 3 G 16 Semifinale Stryn Jotun 2 1
82 16.45 1 J 19 1 Stryn 2 Førde 1 1 0
83 16.45 2 J 19 2 Sandane 2 Balestrand 0 2
84 16.45 3 J 16 1 Syril Jotun 1 0
85 17.00 1 J 19 2 Førde 2 Stryn 1 1 0
86 17.00 2 G 16 Bronsefinale Florø Jotun 3 0
87 17.00 3 G 16 Finale

Førde

Stryn 1 4
88 17.15 1 J 16 1 Dale Førde 0 2
89 17.15 2 J 16 2 Kaupanger AHIL 2 0
90 17.15 3 J 16 2 Stryn Eid 0 5
91 17.30 1 J 19 1 Dale Jotun 0 3
92 17.30 2 J 19 1 Sandane 1 Førde 1 3 1
93 17.30 3 J 19 2 Vik Sandane 2 0 0
94 17.45 1 J 19 2 Balestrand Stryn 1 1 2
95 17.45 2 J 16 Semifinale Førde Kaupanger 3 0
96 17.45 3 J 16 Semifinale Eid Syril 2 0
97 18.00 1 J 19 1 Dale Sandane 1 1 2
98 18.00 2 J 19 1 Stryn 2 Jotun 1 0
99 18.00 3 J 19 2 Vik Balestrand 0 0
100 18.15 1 J 19 2 Førde 2 Sandane 2 2 1
101 18.15 2 J 16 Bronsefinale Kaupanger Syril 0 1
102 18.15 3 J 16 Finale Førde Eid 0 1
103 18.30 2 J 19 2 Vik Førde 2 0 2
104 18.30 3 J 19 1 Dale Stryn 2 0 0
105 18.45 2 J 19 1 Jotun Førde 1 1 2
106 18.45 3 J 19 2 Sandane 2 Stryn 1 0 4
107 19.15 2 J 19 Semifinale Sandane 1 Stryn 1 1 2
108 19.15 3 J 19 Semifinale Førde 2 Stryn 2 2 0
109 19.35 2 J 19 Bronsefinale Sandane 1 Stryn 2 1 0
110 19.35 3 J 19 Finale Stryn 1 Førde 2 1 3

Sandane Turn og Idrettslag
Postboks 157
6821 Sandane
post@sandanetil.no

Organisasjonsnummer 971 366 494

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift